Průvodce velikostmi FansBRANDS

Pomůžeme ti vybrat správnou velikost, abys nemusel vyměňovat produkt. Najdi si čas a prohlédni si tabulky. Pokud nejsi jistý velikostí, kontaktuj nás telefonicky během pracovní doby a pomůžeme ti vybrat tu správnou!

Naše telefonní číslo: +36 27 300 600

Share

Tabulka velikostí pánských šatů

Většina produktů v internetovém obchodě patří do této kategorie. Uvedené jsou i velikosti EU a USA, ale podstatnou částí bude „centimetr“, protože se můžeš změřit sám. Nebo si změř jeden ze svých aktuálních oděvů a porovnej podle hodnot v tabulce.

Tabulka velikostí pánských šatů - FansBRANDS

Tabulka velikostí dámských šatů

Samozřejmě, mysleli jsme i na dámy, jelikož dámského oblečení Formula 1 je v našem skladu také dost. Obecně jsou velikosti PUMA všude stejné, ale pokud chceš mít jistotu, vyplatí se provést „centimetrovou“ kontrolu.

Tabulka velikostí dámských šatů - FansBRANDS

Tabulka velikostí dětských šatů

Vyhotovili jsme také tabulku pro velikosti nejmladšího člena rodiny, jelikož máme na skladě i množství dětských produktů F1 pro nejmladší fanoušky Formule 1.

Tabulka velikostí dětských šatů - FansBRANDS

Tabulka velikostí kšiltovek

Kšiltovky Formule 1 jsou důležitou součástí našeho internetového obchodu, protože skutečným fanouškům nemůže chybět v šatníku! Máme z nich dětské a dospělé velikosti, nastavitelné, flexibilní, s více velikostmi, univerzální. Snažili jsme se jasně naznačit, která z nich je jaká. Pokud máš ještě otázku, kontaktuj nás!

Tabulka velikostí kšiltovek - FansBRANDS

Tabulka velikostí bot

Možná jedna z nejdůležitějších tabulek je ta pro boty. Bez vyzkoušení je trochu obtížné objednat si boty online, ale naštěstí ti s tím můžeme pomoci i teď. VNITŘNÍ DÉLKU CHODIDLA udáváme i v centimetrech, takže stačí jen změřit chodila a hned je větší šance na úspěch. Boty, které mohou být zúžené se vyplatí objednat o číslo větší, to uvádíme samostatně u bot.

Tabulka velikostí bot - FansBRANDS