Exkluzivní slevy Formule 1

Nakupuj o 10 % levněji s VIP členstvím FansBRANDS!

Ušetři desítky tisíc v maďarském impériu Formule 1!

Gratulujeme! Našel jsi nabídku našeho e-shopu s největší slevou... Už jen 2 kroky a staneš se součástí FansBRANDS - F1 VIP komunity.

Mimochodem, od nynějška získáváš navíc ke speciálním akcím EXTRA 10% slevu na jakýkoli produkt Formule 1, včetně produktů Ferrari, Mercedes, Red Bull, BMW, Racing Point, McLaren. Staň se nyní VIP členem!

Chci VIP členství!

Více informací

Neuvěřitelné, ale je to pravda

Ušetřit můžeš již při první objednávce

Nejdůležitější výhodou VIP členství je, že na našem webu můžeš nakupovat za mimořádně příznivé ceny. Zamysli se: Nákupy vánočních dárků, narozeniny, jmeniny nebo se blíží Velká cena Formule 1 a potřebuješ upgradovat svůj šatník fanouška? Jako VIP člen si nyní můžeš vybírat mnohem výhodněji z našich neustále se rozšiřujících desetitisícových zásob.

Ušetři pouze s 1 objednávkou!

S jedinou objednávkou jako VIP člen můžeš ušetřit více než 100 EURO! V průměru ušetříš 15-20 EUR na 1 páru bot! Zde je několik příkladů, které byly k dispozici také na našem webu:

Dárek pouze pro VIP členy

Získáš 5 hvězdičkové služby F1

10% extra VIP sleva

S VIP členstvím získáš extra slevu téměř na každý produkt, který v internetovém obchodě FansBRANDS najdeš. To znamená, že získáš navíc 10% slevu z běžné ceny, ale i z akční ceny!

Exkluzivní nabídky!

VIP newslettery FansBRANDS tě informují o extrémních akcích, které platí pouze pro VIP členy. Můžeš si předobjednat nejnovější produkty, které jsou dostupné pouze ve velmi omezeném množství. Můžeš dostávat další dárky a užívat si přednost ve všem.

O novince se dozvíš jako první

O všech slevách, výprodejích, dárcích a bonusech se dozvíš jako první. Tímto způsobem se můžeš dostat před ostatní a získat všechny doplňky. Všechny produkty v tomto sportu jsou v omezené množství, takže toto je jedna z našich nejsilnějších nabídek.

Dárek pouze pro VIP členy

Na našem webu si můžeš vybrat z mnoha dárků k objednávce. VIP členové si občas mohou vybrat z exkluzivních dárků, které jsme vymysleli právě pro ně.

Používej jej navždy!

VIP členství FansBRANDS trvá neomezenou dobu! Dokud na našem webu existuje tvůj účet FansBRANDS odpovídající tvé e-mailové adrese, nemusíš své členství obnovovat! Ne každý rok, ne každých 10 let! Užívej si VIP výhody, jak dlouho budeš chtít!

Chci věčné VIP členství!

Téměř hotovo...

Stačí dva kroky a VIP členství je tvé!

  • 1. Vyplň níže uvedený formulář a přihlas se k odběru našeho seznamu VIP newsletterů a získej VIP detaily a skryté VIP nabídky!
  • 2. Objednej si VIP členství! Vytvoř si při objednávce účet FansBRANDS!

Poté, co zadáš objednávku a zaplatíš za VIP členství online, systém založí tvůj účet. DŮLEŽITÉ! Nejprve se odhlas ze svého účtu a poté se znovu přihlas, abys aktivoval VIP ceny!

VIP členství lze zaplatit pouze online, protože se jedná o online službu, nedoručuje se.

Cena VIP členství: 30 Euro

Získej to hned a ušetři na první objednávce!

POZOR! S VIP členstvím FansBRANDS získáš největší dostupnou slevu v našem obchodě. Jiné slevy (např. kód kupónu) nelze s VIP členstvím využít! Cena produktů dostupných s 50% slevou ze základu je také 50% s VIP členstvím.