Hamilton: "Chci Ferrari dostat zpět na vrchol"

Předsezónní testovací dny jsou pro jezdce náročné nejen na trati, ale také z hlediska mediálních povinností.

Sainz: "Po Ferrari je život, bombardují nás skvělými příležitostmi!"

Závodní sezóna 2024 ještě ani nezačala, ale už tu máme největšího smolaře sezóny. Je jím Carlos Sainz, který i přes skvělé výkony dostává od červených kopačky a nahrazuje ho Lewis Hamilton.

ZDE je nové Ferrari: SF24 debutuje

Červení přijeli v roce 2024 se skromnými očekáváními, ale s krásným vozem.

Massa: "Leclerc chce tlačit na HAMILTONA"

Felipe Massa tvrdí, že Charles Leclerc je nesmírně odhodlaný a ani v nejmenším mu nevadí, že jeho partnerem bude od roku 2025 sedminásobný mistr světa Lewis Hamilton. Monako má veškerou chuť s Hamiltonem vytřít podlahu!

Ferrari: Leclerc není spokojený s Hamiltonem

Zatímco italský tisk přináší z Maranella triumfální zprávy o příchodu Lewise Hamiltona, Charles Leclerc a jeho tým údajně nejsou z nového týmového kolegy nadšeni.

Stalo se nemyslitelné: Hamilton ve Ferrari!

Tato zpráva již obletěla svět: Lewis Hamilton na konci sezony opustí Mercedes a přestoupí do Scuderie Ferrari. Nyní padla nejdůležitější prohlášení...

Hamilton ve FERRARI? Je velká šance, že je to PRAVDA!

Dnes explodovala zpráva, že by Lewis Hamilton mohl v roce 2025 přestoupit do Scuderie Ferrari. Dohoda je prý hotová, čeká se jen na oficiální oznámení.

Ikona Schumacherovy éry pomáhá navrhovat nové Ferrari

Legendární navrátilec pomáhá Scuderia Ferrari vrátit na trať. A není jím nikdo jiný než ikonický konstruktér z éry Michaela Schumachera, Rory Byrne.

Konec fám: LECLERC podepsal prodloužení smlouvy s Ferrari!

Charles Leclerc se zavázal na dlouhá léta, a to je vše, co dnes tým prozradil oznámením, že jeho jezdec podepsal novou dlouhodobou smlouvu.